O Produktu Maarmo

Komfort a kvalita Vašeho života jsou cílem naší vášně a snahy o neustálé inovace, zaměřené na využití recyklovaných materiálů s novými technologickými výrobními procesy, ve kterých jsou architektonický design a respekt k životnímu prostředí nerozlučnými hodnotami. Pouze zodpovědná vize a jednání, nám umožní zachovat budoucnost příštích generací.

Topné panely MAARMO z mramorového prášku jsou produktem exkluzivních výrobních procesů a vyhrazených patentovaných systémů. Mramorový prášek, přirozený odpad z fází řezání mramoru, je:

  • za studena aglomerovaný, pouze s použitím vody a speciálních zahušťovadel;
  • ručně odléván do forem;
  • ponechán odpočívat po dobu čtyř nebo pěti dnů, aby se oddělila vlhkost od aglomerátu.

Topné panely MAARMO z mramorového prášku jsou produktem exkluzivních výrobních procesů a vyhrazených patentovaných systémů. Mramorový prášek je přirozený odpad z fází řezání mramoru, který je následně za studena aglomerovaný, pouze s použitím vody a speciálních zahušťovadel. Mramorový prášek je ručně odléván do forem a ponechán odpočívat po dobu čtyř nebo pěti dnů, aby se oddělila vlhkost od aglomerátu.
Aplikovaný ochranný nátěr se provádí ekologickými a recyklovatelnými výrobky na vodní bázi.

MAARMO pracuje s takzvaným „kamenným efektem“, který umožňuje rychlé nahromadění tepla, a pak ho „pozvolna“ uvolňuje setrvačností materiálu, ze kterého je složen. MAARMO je také užitečným spojencem proti alergiím, na rozdíl od tradičních radiátorů, které přenášejí teplo do prostředí konvekčně. To způsobuje cirkulaci vzduchu v místnosti a usnadňuje pohyb prachu, který je často zodpovědný za přemístění bakterií nebo roztočů, které podporují vznik alergií nebo jiných chorob.

MAARMO nepřemisťuje žádný prach, protože přenáší teplo zářením, stejně jako paprsky slunce, které ve skutečnosti vyzařují své teplo nejpřímějším a nejjednotnějším způsobem ve všech směrech. Tím vzniká pocit pohody, který topné panely MAARMO vytvářejí v jakémkoliv prostředí, s čistým vzduchem a řízenou teplotou.

Produkty MAARMO mohou být použity v jakémkoliv prostředí, protože mají vysoký stupeň pevnosti a odolnost vůči vlhkosti s IPX4 ochranou a také proto, že jsou zcela bez emisí jakéhokoli druhu.

V kuchyni, obývacím pokoji, ložnici, koupelně, restauraci a dokonce i ve sklepě jsou topné prvky MAARMO nepostradatelné ale diskrétní svou přítomností, protože mohou být přizpůsobeny nekonečným rozsahem barev a povrchových úprav.

Mohou být také potištěny vlastním obrazem na povrchu prvku, osobním motivem, texturou nebo něčím jiným pro dokonalé sladění s nábytkem.

Detail funkčního prvku
Electrické verze
Detail funkčního prvku
Hybridní verze
Detail funkčního prvku
Hydronické verze